Архів за: Грудень 2013

Новий рік пройшов чудово

Ця галерея містить 15 фото.

Хто щипає всіх за ніс? Подарунки хто приніс? Його малята добре знають, Завжди радо зустрічають. Він із півночі прийшов, Там Cнігуроньку знайшов. – “Дід Мороз!” – усі гукають, На Новий Рік його чекають. До нашого садочка завітав Дід Мороз і привітав усіх діток.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до Новий рік пройшов чудово

До нас завітав Св. Миколай

Ця галерея містить 18 фото.

До нашого садочку завітав Св. Миколай і привітав усіх діточок.  Дітки радісно вітали Св. Миколая Розказували віршики Співали пісеньки та водили хоровод А потім Св. Миколай всім подарував подарунки   Приходь до нас наступного року Св. Миколай, ми будемо чемними, слухняними дітками, будемо слухатись батьків та вихователів.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до До нас завітав Св. Миколай

Ми зустрічали Св. Миколая

Ця галерея містить 9 фото.

Темна нічка за шибками.  Сон на крилах вже летить.  Небеса блистять зірками,  Та Івасик ще не спить.  У голівці сонні мрії…  Хмари, небо, зорі, рай….  Білі ангели-лелеї,  А між ними Миколай…  На санчатах щедрі дари –  Вже готове все як слід.  Ангели стають у пари  І злітають вниз, на світ…  Миколай, дідусь старенький,  Ставить дари на столі,  А Івась питає неньки:  „Ненечко, чи це мені?”  Темна нічка за шибками  Заглядає до вікон.  Спить Івасик біля мами,  Усміхаючись крізь сон…    Лист до Миколая  В. Паронова ми так гарно танцювали, Миколая виглядали Всі дітки протягом року були чемними та слухняними і отримали подаруночок від Св. Миколая

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до Ми зустрічали Св. Миколая

Новорічні свята

Ця галерея містить 1 фото.

 Шановні Батьки та вихованці! Ми раді запросити вас на новорічні свята! Свята відбудуться 0 10:00 у наступні дні: Молодша група – 25 грудня 2013р. Середня група – 26 грудня 2013р. Старша група – 27 грудня 2013р.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до Новорічні свята

Ця галерея містить 1 фото.

20 грудня 2013 року о 11:40 у наш садочок  завітає Св. Миколай від Обласної та Бориспільської райдержадміністрації із подарунками.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до

До нас у гості приходить Святий Миколай

Ця галерея містить 1 фото.

Кожного року 19 грудня до нас у гості приходить Святий Миколай.   Наш український Миколай направду духовна особа, бо ж привчає дітей бути мудрими, добрими, співчутливими. Слухняним діткам він приносить подаруночки і неслухам – різочки. Отже і цього року ми будемо приймати Святого Миколая у нашому садочку. Запрошуємо наших вихованців та їх батьків на це світле свято.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до До нас у гості приходить Святий Миколай