Архів за: Січень 2014

Цирк приїхав!!!

Ця галерея містить 19 фото.

Всім відомо, що від сміху безпосередньо залежить наше психологічне здоров’я. Не дарма сміх вважають ефективним засобом від усіх хвороб. Якщо людина дивиться на світ з посмішкою, то вона, як правило, набагато спокійніше і швидше вирішує всі виникаючі проблеми, ніж людина, яка приймає все близько до серця. Ми не байдужі до здоров’я наших вихованців, і саме тому ми запрошуємо у наш садочок Цирк. Дітки були дуже щасливі і всі хотіли приймати участь у виставі Порадували нас не тільки клоуни, а ще і звірята, пташки та справжня змія Чудова була вистава а мильні бульбашки всіх заворожили      

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до Цирк приїхав!!!

Спортивне свято

Ця галерея містить 1 фото.

Фізкультура! Всім потрібна І дорослим і малим Треба спортом нам займатись Щоб здоровими рости Шановні Батьки діток зі старшої групи, запрошуємо вас на “Спортивне свято”, яке відбудеться 30 січня 2014 р. 0 10:00. Приходьте у спортивному одязі та приймайте участь у змаганнях разом зі своїми чадами.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до Спортивне свято

До нас завітав дитячий театр

Ця галерея містить 6 фото.

Дитинство  – це дивовижний час, наповнений неймовірних пригод  та  образів. Саме в цей період життя  слід почати знайомство з театром – світом казок,  чарівників, улюблених героїв та цікавих історій.  Відвідування театру – надзвичайно цікавого виду мистецтва, добре зрозумілого  для дітей, – один із найкращих методів  їх естетичного виховання та розвитку особистості. Саме тому ми запрошуємо до нашого садочку різні театральні колективи. Цього разу до нас завітав дитячий театр “Вояж-Престиж”.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до До нас завітав дитячий театр