Образотворче мистецтво

IMG_7201  У нашому садочку працює гурток “Веселкові майстри”, у якому Ганжа Анна Вікторівна ознайомлює діток з образотворчим мистецтвом.

Анна Вікторівна має вищу педагогічну освіту. Закінчила педагогічний коледж ім. К.Д. Ушинського та отримала спеціальність – вихователь дітей дошкільного віку; організатор образотворчої діяльності, а також Університет ім. М.П. Драгоманова, де здобула кваліфікацію – організатор дошкільної освіти.

За 10-ти річний стаж педагогічної роботи в ДНЗ займалась веденням гурткової роботи у всіх вікових групах, а також працювала вихователем-методистом.

На заняттях дітки ознайомлюються :

  • з жанрами образотворчого мистецтва (натюрморт, портрет, пейзаж)
  • з репродукціями картин відомих художників

В ході занять наші дітки

  • оволодівають основними прийомами орігамі
  • вчаться працювати з викидним матеріалом, застосовувати його у творчості (серветки, фольга, корки, обгортки, газети, тощо)
  • знайомляться з мистецтвом паперозакручування “квілінг”
  • активно працюють з пластиліном та солоним тістом.

Для діток молодшого дошкільного віку особлива увага приділяється навчанню малювати предмети з прямих ліній, округлих форм, плям, самостійно домальовувати зображення, правильно тримати олівець, пензлик.

Заняття проходять у творчій атмосфері. Вихователь ставить собі за мету не лише навчити дітей малювати, а й творчо, незалежно викладати власні думки. На заняттях виконується пальчикова гімнастика, обговорюється тема заняття, дітки діляться власними спостереженнями

А ось і роботи  наших діток

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *