Танці

Хореографія – надзвичайне мистецтво, яке поєднує в собі фізичні навантаження, музикальне й естетичне виховання, роботу з власними емоціями й почуттями. У дитячому садочку «Веселка» заняття хореографії – одні з найулюбленіших, адже практично кожна дитина любить музику, спілкування й активні розваги. Заняття проводить дипломований тренер, учасниця танцювальних вистав в Україні та закордоном, викладач танцювального колективу «Dream Dance» – Анна Спиридонова.

anna dance (2)

В ігровій формі тренер навчає малюків базовим рухам класичного, народного та сучасного танців, проводить розминку та розтяжку, готує до колективних виступів. У планах колективу «Dream Dance» – не лише навчання, постановка яскравих номерів і регулярні тренування, але й участь у конкурсах, концертах й інших культурних заходах.

Заняття танцями допомагають дитині оволодіти своїм тілом, збагатити свій руховий досвід, навчитися сприймати прекрасне й висловлювати свої почуття, відчувати ритм, розвинути дисциплінованість, витривалість, здатність працювати в колективі. Виступи перед публікою сприяють розвитку впевненості у собі, дають можливість дитині оцінити важливість своїх зусиль і отримати справжнє задоволення від результатів своєї праці.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *