Архів автора: veselka

Осінні батьківські збори 2015р.

25 вересня 2015 р. у ДНЗ «Веселка» пройшли чергові батьківські збори, перед якими діти старшої групи провели свято на тему «Моя батьківщина – моя Україна»    

Опубліковано в категорії: Новини | Коментарі Вимкнено до Осінні батьківські збори 2015р.

Осінні батьківські збори

Ця галерея містить 12 фото.

  25 вересня 2014 р. у ДНЗ “Веселка” пройшли чергові батьківські збори, перед якими діти старшої групи провели свято на тему “Хай святиться ім’я твоє Україно”  На початку зборів Завідуюча Валентина Іванівна ознайомила батьків з педагогічним колективом і доповіла, що ДНЗ “Веселка” в своїй діяльності керується конституцією України, Законам України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, положенням “Про дошкільний навчальний заклад”, наказами Міністерства освіти і науки України, наказами Управління освіти і науки, та іншими нормативно правовими актами. Дошкільна освіта є початковою ланкою освіти в Україні. Чому така увага приділяється дошкільному віку? Тому , що саме дошкільний вік є фундаментом освіти і чим міцніший буде фундамент, тим краще дитина почуватиме себе в … Продовження

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до Осінні батьківські збори

Cерпнева конференція, присвячена початку нового навчального року

Ця галерея містить 7 фото.

28.08.2014 року відбулася серпнева конференція присвячена початку нового навчального року. Секційні заняття вчителів проводились на базі Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика. А нараду завідуючих ДНЗ району методист відділу освіти Бориспільської РДА Сьомак С.П. провела на базі ДНЗ «Веселка». Методист району та завідуючі обговорили план семінарських занять на новий навчальний рік. Світлана Павлівна звернула увагу на нову редакцію Програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі».   Завідуючих ДНЗ привітав начальник відділу освіти Неруш М. В. та сільський голова Лазаренко О.Й. Олександр Йосипович розповів про проблеми нашого садочку: групи дуже переповнені. Добудова закладу, що планувалась, не здійснилась в зв’язку з подіями на Сході України. Також сільський голова подякував колективу … Продовження

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до Cерпнева конференція, присвячена початку нового навчального року

Підготовка садочку до навчального року

Ця галерея містить 1 фото.

  Шановні Батьки! З 18 серпня 2014 р. запрошуємо всіх хто бажає на підготовку нашого Садочка до нового навчального року. Нам дуже потрібна Ваша допомога.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до Підготовка садочку до навчального року

Як пройшли батьківські збори

Витяг з протоколу №2 загальних батьківських зборів ДНЗ «Веселка» від 16.05.2014р. Присутні: Завідуюча ДНЗ, батьки, колектив, психолог Єнотаєва Людмила Євгенівна, сільський голова Лазаренко Олександр Йосипович. Всього присутніх – 68 осіб. Порядок денний: 1. Звіт завідуючої ДНЗ «Веселка» за 2013– 2014 н.р. 2. Здоров’я дітей – головне завдання. Слухали: завідуючу ДНЗ «Веселка» Давидову В.І. В своєму звіті завідуюча ДНЗ «Веселка» Давидова В.І. наголосила, що дошкільний навчальний заклад в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. №305, наказами Міністерства освіти і науки України, рішенням, наказами Управління освіти і науки та іншими нормативно-правовими актами. ДНЗ «Веселка» … Продовження

Опубліковано в категорії: Новини | Коментарі Вимкнено до Як пройшли батьківські збори

Батьківські збори

Ця галерея містить 1 фото.

 Шановні батьки ! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 16 травня 2014р. (п’ятниця) о 16:30 в актовому залі ДНЗ “Веселка”. На зборах буде присутній дитячий психолог, якому ви можете задати будь-які питання стосовно вашої дитини.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до Батьківські збори

  8-го лютого 2014р. в середній групі відбулося відкрите заняття Лялька – мотанка.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до

Спортивне свято

Фізкультура! Всім потрібна І дорослим і малим Треба спортом нам займатись Щоб здоровими рости Шановні Батьки діток зі старшої групи, запрошуємо вас на “Спортивне свято”, яке відбудеться 30 січня 2014 р. 0 10:00. Приходьте у спортивному одязі та приймайте участь у змаганнях разом зі своїми чадами.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до Спортивне свято

До нас завітав дитячий театр

Дитинство  – це дивовижний час, наповнений неймовірних пригод  та  образів. Саме в цей період життя  слід почати знайомство з театром – світом казок,  чарівників, улюблених героїв та цікавих історій.  Відвідування театру – надзвичайно цікавого виду мистецтва, добре зрозумілого  для дітей, – один із найкращих методів  їх естетичного виховання та розвитку особистості. Саме тому ми запрошуємо до нашого садочку різні театральні колективи. Цього разу до нас завітав дитячий театр “Вояж-Престиж”.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до До нас завітав дитячий театр

Новий рік пройшов чудово

Хто щипає всіх за ніс? Подарунки хто приніс? Його малята добре знають, Завжди радо зустрічають. Він із півночі прийшов, Там Cнігуроньку знайшов. – “Дід Мороз!” – усі гукають, На Новий Рік його чекають. До нашого садочка завітав Дід Мороз і привітав усіх діток.

Більше галерей | Коментарі Вимкнено до Новий рік пройшов чудово