Як пройшли батьківські збори

1_8Витяг з протоколу №2 загальних батьківських зборів
ДНЗ «Веселка» від 16.05.2014р.

Присутні: Завідуюча ДНЗ, батьки, колектив, психолог Єнотаєва Людмила Євгенівна, сільський голова Лазаренко Олександр Йосипович. Всього присутніх – 68 осіб.
Порядок денний:
1. Звіт завідуючої ДНЗ «Веселка» за 2013– 2014 н.р.
2. Здоров’я дітей – головне завдання.
Слухали: завідуючу ДНЗ «Веселка» Давидову В.І. В своєму звіті завідуюча ДНЗ «Веселка» Давидова В.І. наголосила, що дошкільний навчальний заклад в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. №305, наказами Міністерства освіти і науки України, рішенням, наказами Управління освіти і науки та іншими нормативно-правовими актами.
ДНЗ «Веселка» самостійно приймає рішення і здійснює діяльність в межах компетенції, передбаченої чинним законодавством та Статутом закладу.
Головними завданнями ДНЗ «Веселка» є:
 Реалізація державної політики в галузі освіти;
 Забезпечення фізичного та психічного здоров’я дітей;
 Розвиток творчих здібностей дітей;
 Формування вмінь та навичок для навчання в школі; розвиток природних позитивних нахилів, здібностей і обдарованості, творчого мислення, потреби і вміння самовдосконалення, формування громадської позиції, власної гідності, відповідальності за свої дії;
 Оновлення змісту, форм і методів виховання і навчання відповідно до вікових особливостей дітей.
Впродовж 2013-2014н.р.в ДНЗ проводилася освітньо-виховна робота,спрямована на забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожній дитині дошкільного віку.Зміст навчально-виховного процесу в закладі визначався новою редакцією Базового компоненту дошкільної освіти, Програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років»Дитина».
Протягом 2013-2014н.року освітня робота в ДНЗ була спрямована на створення необхідних умов для охорони життя та зміцнення здоров’я дошкільників,їх всебічного розвитку.
ДНЗ повністю укомплектовано педагогічним та обслуговуючим персоналом відповідно до штатного розпису.
В закладі працює 6 вихователів і з них 2 мають вищу педагогічну освіту, 4 – середню спеціальну освіту; 3 групи: старша (39 дітей), середня (39 дітей), перша молодша група (43 дитини).
Діти 5-річного віку на 100% охоплені ДНЗ.
Адміністрація створює оптимальні умови для постійного росту педагогів.Один раз у п’ять років кожен вихователь проходить Державну атестацію та курси підвищення кваліфікації.
В 2013-2014н.р. успішно пройшла атестацію та курси підвищення кваліфікації- вихователь Нерушко Юлія Миколаївна.
Під час освітнього процесу педагоги використовували різноманітні форми організації дітей:
– спеціально організована навчальна діяльність дітей;
– самостійна діяльність дітей;
– індивідуальна робота;
– спостереження;
– екскурсії;
– піші переходи;
– розваги та свята.
У своїй роботі педагоги практикують різні види занять в залежності від розділу програми,обраного напрямку,що забезпечує високу продуктивність діяльності дітей.
Протягом навчального року в ДНЗ проводились Дні відкритих дверей для батьків, проводились відкриті заходи в середній групі «І на тім рушничкові»- вихователь Суржик Л.М., Лялька України-мотанка» – вихователь Омельченко Т.В., в старшій групі – «Український оберіг»- вихователь Власенко В.В.,»Чумацькими шляхами», “Дитячими долоньками оберігай свій рідний край”-вихователь Нерушко Ю.М.
Вихованці ДНЗ підготувалися і взяли участь в районному конкурсі «Театралізація казки»(Пан Коцький) та «Веселі нотки», які пройшли за сценарієм «Ярмарок» в присутності методиста РМК відділу освіти Бориспільської РДА Сьомак С.П.
Вихователями всіх груп та музичним керівником були підготовлені свята: «Свято осені»,»Новорічні свята»,»Свято Миколая»,»Свято 8-Березня»,»200-річчя Великого Кобзаря»,»Випускний бал».
Проводилися виставки робіт з природного матеріалу за участю батьків.
Велика увага приділяється фізичному вихованню. Регулярно проводяться прогулянки на свіжому повітрі, пішохідні переходи, спортивні комплекси, ранкова гімнастика, загартовуючи процедури після сну.
Вихователь Нерушко Ю.М. провела спортивне свято разом з батьками.

1_5

Старша медична сестра Білоус О.Я. слідкує за загартовуючи ми процедурами, забезпеченням рухового режиму в ДНЗ. Антропометричні дані дітей вчасно виставляються батьківських куточках.
Системно і планомірно в закладі проводиться робота з охорони життя і здоров’я дітей.
Медичний кабінет достатньо забезпечений медикаментами. Круглий рік в ДНЗ проводиться С-вітамінізація ІІІ блюд.
Організація харчування в ДНЗ здійснюється відповідно Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоровя України від 17.04.2006р.№ 298/ 227. Норми харчування виконуються в повному обсязі відповідно нормативам. Вартість харчування на одну дитину в середньому становить 16 грн. 50 коп.
Раціон харчування збалансований гідно потреб організму дитини в білках, жирах, вуглеводах,мінералах та вітамінах на добу. Під час організації харчування ми дотримуємося гігієнічних вимог до приготування, перенесення та роздачі їжі,не допускаючи порушень режиму дня.
Весь колектив ДНЗ «Веселка» дотримується вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм.

1_11_2 1_3

Але в роботі були й недоліки. Взаємодія з сім’ями вихованців є одним з пріоритетних напрямків діяльності закладу. Тому, щоб більше батьків залучити до активної батьківської позиції в наступному навчальному році планувати такі форми і методи роботи, які дозволяють урахувати актуальні потреби батьків.
В ДНЗ «Веселка» налагоджений тісний зв’язок завідуючої із батьківським комітетом, батьками та сільською Радою.
Виступили:
– Сільський голова Лазаренко Олександр Йосипович подякував педагогічному колективу за злагоджену,не легку працю та батькам за розуміння проблем ДНЗ.
– Голова батьківського комітету Майстренко Алла Анатоліївна, яка дала оцінку роботи ДНЗ.
– Вихователька Суржик Людмила Миколаївна сказала, що колектив – дружна родина, керівник не тільки контролює, а й допомагає.
Ухвалили: роботу завідуючої вважати задовільною.

1 1_4 1_6 1_7

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.