Літній оздоровчий період

Відповідно до Закону України “Про шкільну освіту”, Положення “про дошкільний навчальний заклад” згідно плану заходів на літній оздоровчий період та з метою повноцінного відпочинку і оздоровлення дітей дошкільного віку в умовах закладу, зроблено аналіз роботи в літній оздоровчий період з 01,06,2013р. по 15,08,2014р.

6

В Садочку були створені відповідні умови для оздоровлення дітей: складено та погоджено відділом освіти план роботи на літній оздоровчий період, проведено заходи і вивчення працівниками інструктивних матерівалів з питань ОБЖД, правил пожежної безпеки, профілактики кишково-шлункових захворювань, травмувань, отруєнь. Аналіз результатів роботи показав, що в закладі протягом всього періоду оздоровилось 98 дітей.

На педраді в травні був затверджений план заходів на літній оздоровчий період та внесені зміни в режим дня, а саме: максимальне перебування дітей на свіжому повітрі, загартовуючи процедури, достатня рухлива активність та тривалість сну відповідно віку дітей.

2 1

 

Для оздоровлення і загартовування дітей в закладі вихователі використовували такі форми робіт: щоденні заняття з фізичної культури, ранкова гімнастика, загартовуючи процедури, рухливі ігри, розваги, музично-спортивні свята.

3 4 5 7 8 9 10 11 12 13 14 2015 16 19 18  17

Основним показником ефективності літньої оздоровчої програми є – поліпшення стану здоров’я дітей, зниження захворюваності, динаміка антропометричних даних, а також фізично розвинені, загартовані і активні діти.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex