Хай святиться ім’я твоє Україно

25 вересня 2014 р. у ДНЗ “Веселка” пройшли чергові батьківські збори, перед якими діти старшої групи провели свято на тему “Хай святиться ім’я твоє Україно”1 2 3 4 5 6 7

 На початку зборів Завідуюча Валентина Іванівна ознайомила батьків з педагогічним колективом і доповіла, що ДНЗ “Веселка” в своїй діяльності керується конституцією України, Законам України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, положенням “Про дошкільний навчальний заклад”, наказами Міністерства освіти і науки України, наказами Управління освіти і науки, та іншими нормативно правовими актами.

Дошкільна освіта є початковою ланкою освіти в Україні. Чому така увага приділяється дошкільному віку? Тому , що саме дошкільний вік є фундаментом освіти і чим міцніший буде фундамент, тим краще дитина почуватиме себе в житті.

Вік до 5-ти років є “золотим віком” розвитку людини. Тому на дошкільний заклад покладено завдання – повноцінний і всебічний розвиток дитини, яка б гармонійно поєднувала моральну чистоту, духовне багатство і фізичну досконалість.

У своїй роботі ДНЗ керується Базовим компонентом дошкільної освіти – це державний документ-стандарт, де сказано за якими лініями розвидку повинні розвиватися діти.

Головне завдання – не навчити писати чи читати – це завдання школи, а ми гармонійно розвиваємо дітей. Щоб дитина могла пристосуватися в навколишньому світі і житті.

Одне із головних завдань, над яким ми будемо працювати в цьому році – це духовно-моральне виховання дошкільників. Коріння кожної особистості лежить у дитинстві, і насамперед у сім’ї. Саме в родині дитина отримує знання про моральні норми. У родинному колі дитина починає пізнавати сутність таких моральних понять як добро і зло, справедливість, доброзичливість, чуйність, працьовитість, чесність. У сім’ї вчаться любити, дружити, адекватно проявляти свої почуття. Ефективність родинного виховання значно зростає, коли воно здійснюється у нерозривній єдності з педагогічним впливом дитсадка.

Участь батьків у освітньому процесі підвищує їхній авторитет в очах дітей, забезпечує малюкам емоційний захист, психологічний комфорт, цікаве і змістовне життя у дошкільному закладі та в сім’ї. Тому ми розраховуємо на тісну співпрацю з батьками.

11

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex