Батьківські Збори

25 вересня 2015 р. у ДНЗ «Веселка» пройшли чергові батьківські збори, перед якими діти старшої групи провели свято на тему «Моя батьківщина – моя Україна»

збори-6 збори-30 збори-36 збори-2 збори-81збори-51 збори-68  збори-89 збори-90 збори-93

25 вересня 2014 р. у ДНЗ «Веселка» пройшли чергові батьківські збори, перед якими діти старшої групи провели свято на тему «Хай святиться ім’я твоє Україно»

1234 5 6 7

На початку зборів Завідуюча Валентина Іванівна ознайомила батьків з педагогічним колективом і доповіла, що ДНЗ «Веселка» в своїй діяльності керується конституцією України, Законам України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», положенням «Про дошкільний навчальний заклад», наказами Міністерства освіти і науки України, наказами Управління освіти і науки, та іншими нормативно правовими актами.

Дошкільна освіта є початковою ланкою освіти в Україні. Чому така увага приділяється дошкільному віку? Тому , що саме дошкільний вік є фундаментом освіти і чим міцніший буде фундамент, тим краще дитина почуватиме себе в житті.

Вік до 5-ти років є «золотим віком» розвитку людини. Тому на дошкільний заклад покладено завдання — повноцінний і всебічний розвиток дитини, яка б гармонійно поєднувала моральну чистоту, духовне багатство і фізичну досконалість.

У своїй роботі ДНЗ керується Базовим компонентом дошкільної освіти — це державний документ-стандарт, де сказано за якими лініями розвидку повинні розвиватися діти.

Головне завдання — не навчити писати чи читати — це завдання школи, а ми гармонійно розвиваємо дітей. Щоб дитина могла пристосуватися в навколишньому світі і житті.

Одне із головних завдань, над яким ми будемо працювати в цьому році — цедуховно-моральне виховання дошкільників. Коріння кожної особистості лежить у дитинстві, і насамперед у сім’ї. Саме в родині дитина отримує знання про моральні норми. У родинному колі дитина починає пізнавати сутність таких моральних понять як добро і зло, справедливість, доброзичливість, чуйність, працьовитість, чесність. У сім’ї вчаться любити, дружити, адекватно проявляти свої почуття. Ефективність родинного виховання значно зростає, коли воно здійснюється у нерозривній єдності з педагогічним впливом дитсадка.

Участь батьків у освітньому процесі підвищує їхній авторитет в очах дітей, забезпечує малюкам емоційний захист, психологічний комфорт, цікаве і змістовне життя у дошкільному закладі та в сім’ї. Тому ми розраховуємо на тісну співпрацю з батьками.

11

Також на зборах був присутній сільський голова Лазаренко О.Й., який привітав колектив з Днем Дошкільника, та вручив подяки:

Колективу ДНЗ «Веселка»

8

та вихователям Суржик Л.М. з нагоди 30-ти річчя педагогічного стажу, та Туренко Т.В. з нагоди 25-ти річчя педагогічного стажу. 9 10

Голова подякував колективу за плідну працю та ангельське терпіння.

Також на батьківські збори була запрошена педіатр Прилипко Н.В., яка розповіла батькам про зміцнення імунітету, різновиди  респіраторних захворювань та шкоду невірного самолікування.

12

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex