Семінар «Про своє здоров’я дбаємо, ще й інших навчаємо»

28 листопада на базі Гнідинського закладу дошкільної освіти «Веселка» було проведено районний семінар для вихователів з метою виявлення, апробації та розповсюдження інноваційних проектів, технологій, методів і методик з питань формування здоров’язбережувальної компетентності особистості в закладі дошкільної освіти та соціумі; підвищення рівня поінформованості учасників щодо формування життєвих компетентностей дітей старшого дошкільного віку, а також обмін практичними знаннями і досвідом учасниками семінару.
Вихователь старшої групи Нерушко Юлія Миколаївна підготувала та провела Квест з валеології та розвитку мовлення: « Про своє здоров’я дбаємо, ще й інших навчаємо». В ігровій формі діти закріпили знання про засоби особистої гігієни.
Інструктор з фізкультури Ганжа Анна Вікторівна поділилася досвідом з вихователями району про те, як вона проводить фізкультурно – оздоровчу роботу з дітьми ,впроваджує інновації з йоги на каріматах; розумна фізкультура – кінезіологічні вправи та ігри; масаж і самомассаж із сенсорними м’ячиками,також Анна Вікторівна провела психотерапію масажними м’ячиками із учасниками семінару.
Вихователь середньої групи Давидова Марина Олександрівна провела обмін досвідом з впровадження дихальної гімнастики та майстер-клас з виготовлення нетрадиційного обладнання для дихальних вправ своїми руками.
На завершення семінару вихователі отримали методичні рекомендації,обмінялися думками і надіємось, що все побачене будуть запроваджувати у своїх закладах. Дякуємо організаторам та учасникам семінару.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex