Наші співробітники

Завідуюча 

Давидова Валентина Іванівна 

Закінчила  КДПУ ім. Горького та отримала спеціальність Викладач дошкільної педагогіки та психології. Загальний педагогічний стаж 37 років й у дитячому садочку “Веселка” працює з 1987 року.

4
04

Вихователь

Омельченко Тетяна Василівна 

Має середню спеціальну освіту, закінчила  Богуславське педагогічне училище та отримала спеціальність Вихователь дошкільного закладу. Загальний педагогічний стаж 14 років. В дитячому садочку “Веселка” працює з 1987 року.

 Вихователь

 Суржик Людмила Миколаївна

Має середню спеціальну освіту, закінчила  Білоцерківське педагогічне училище та отримала спеціальність Вихователь дошкільного закладу. Загальний педагогічний стаж 34 роки. В дитячому садочку “Веселка” працює з 1983 року.

 1В-3 (1)
               1В-3 (6)

 Вихователь 

Білойван Оксана Вікторівна 

Має вищу освіту, закінчила  НПУ ім. Драгоманова та отримала спеціальність Вчитель початкової школи. Загальний педагогічний стаж 5 років. В дитячому садочку “Веселка” працює з 2012 року.

 Вихователь  

Туренко Тетяна Василівна 

Має середню спеціальну освіту, закінчила  Київське  педагогічне училище та отримала спеціальність Вихователь дошкільного закладу. Загальний педагогічний стаж 29 років. В дитячому садочку “Веселка” працює з 1988 року.

1В-3 (3)
                

 Вихователь

 Нерушко Юлія Миколаївна 

Має вищу освіту, закінчила  КДПУ ім. Драгоманова та отримала спеціальність Соціальний педагог. Загальний педагогічний стаж 18 років. В дитячому садочку “Веселка” працює з 2005 року.

06
                1В-3 (8)

 Музичний керівник

 Зажицька Лоліта Юріївна

Має середню спеціальну освіту, закінчила Львівське музичне училище за спеціальністю Музичний керівник дошкільного закладу. Загальний педагогічний стаж 10 років. В дитячому садочку «Веселка» працює з 2016 року.

 Старша медична сестра

 Білоус Ольга Яківна 

Має середню спеціальну освіту, закінчила  Ківерцівське медичне училище та отримала спеціальність Медична сестра. Загальний стаж роботи 46 років. В дитячому садочку “Веселка” працює з 1987 року.

10
                 1В-3 (2)

Вихователь

Ковтна Альона Миколаївна

Має середню технічну освіту, закінчила Технікум легкої промисловості, нині навчається в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті ім. Григорія Сковороди за спеціальністю Вихователь дошкільного закладу, організатор дошкільного виховання . В дитячому садочку «Веселка» працює з 2016 року.

               1В-3 (4)

Вихователь

Давидова Марина Олександрівна

Має вищу освіту, закінчила ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди» й отримала спеціальність Викладач історії. В дитячому садочку «Веселка» працює з 2017 року.

Вихователь

Несен Юлія Миколаївна

Має вищу освіту, закінчила НПУ ім.Драгоманова за спеціальністю Вихователь дошкільного закладу. Загальний педагогічний стаж 6 років. В дитячому садочку «Веселка» працює з 2017 року.

1В-3

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.