Семінари-практикуми

Лялька України – мотанка

мотанка_1

Головна мета дошкільної освіти  в ДНЗ “Веселка” – створити сприятливі умови для особистого становлення дітей, забезпечити їх збалансований розвиток, узгодженість у житті основних тенденцій до самореалізації, саморозвитку та самозбереження, формування життєвої компетентності, розвитку цілісного ставлення до світу. Дошкільна освіта формує дитячу творчість, вміння не лише репродукувати, а й створювати та реалізовувати власні задуми, спиратися на свій життєвий досвід. Ми щоденно переконуємося, що дошкільний період – початковий етап становлення у дітей різних здібностей, етап засвоєння суспільного досвіду. Дитина розвивається під впливом виховання, впливом вражень від оточувального середовища. У ній з’являється інтерес до життя.

Теоретичну частину семінару-практикуму продовжила глибока та змістовна інформаційна доповідь Омельченко Т.В. на тему “Як обирати іграшки для дітей”мотанка мотанка_4

Творча частина семінару-практикуму була організована у формі творчого стола на тему “Творча майстерня з використанням тканини та нитки”. Вчилися мотати мотанку-ляльку. Учасники семінару працювали дружно за круглим столом.

лялька2-_6

 

 

лялька2-  лялька2-_8Медсестра Білоус Ольга Яківна пригадала свою ляльку, яку вона в дитинстві мотала. Всі разом поринули у дитинство

IMG_3573

 

лялька2-_1 лялька2-_3 лялька2-_7 лялька2-_10 лялька2-_13 лялька2-_16

В кінцевому результаті у кожного вийшла лялька “особлива”, бо в неї вкладалося терпіння, уміння, любов, в руках вона ожила, кожен почав в давати різні сюжети, розмови, як це буває у дорослих “Дітей”

лялька2-_21 лялька2-_23 лялька2-_24 лялька2-_26 лялька2-_31

 

Завідуюча Давидова В.І. відзначила, що семінар відбувся на високому культурному методичному рівні, був інформаційно та наочно насиченим, зорієнтований на розвиток національних традицій та креативності як дітей – дошкільників так і педагогів дошкільного закладу “Веселка”

лялька2-_32

 

 

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex