Лялька України – Мотанка

Витоки здібностей і дарувань дітей – на кінчиках їх пальців. Від пальців йдуть найтонші струмочки, які живлять джерело творчої думки: “Сили розуму міцніють в міру того, як удосконалюється майстерність, але і майстерність черпає свої сили в розумі.”

В.О. СухомлинськийС76

Державна базова програма розвитку особистості в дошкільному віці має сприяти створенню у дитини цілісної картини світу, збереженню дитячої субкультури, культивуванню специфічних для даного вікового етапу видів діяльності та форми активності. Дитина розвивається під впливом виховання, впливом вражень від оточувального середовища. У неї з’являється інтерес до життя. Дитяча творчість актуальна в житті Гнідинського  дитячого закладу ДНЗ “Веселка”, де було проведене відкрите заняття талановиті пальчики в середній групі на тему “Лялька України – мотанка”

мотанка_130

Основною метою проведення заняття було довести, що розвиток креативного мислення у дошкільників в сучасній освіті можливе при використанні нетрадиційних форм, методів, прийомів та засобів образотворчої діяльності у роботі з дітьми.

 мотанка_3 мотанка_4 мотанкамотанка_8 мотанка_5 мотанка_1

Вихователь Омельченко Тетяна Василівна привчає малят використовувати в іграх та в повсякденному житті предмети, виготовленні та оздобленні народними майстрами і художниками, народні іграшки із тканини, глиняний посуд, килимки, вишиті серветки, одяг, а також картини із зображенням (реалістичним і стилізованим) різних іграшок, предметів, художні картини.

мотанка_22 мотанка_34

Вихователь на своєму занятті розкрила давні традиції минулих літ “прабабусі”, організувала поїздку на потязі, підібравши музику Матушка Ж.Д. автор Коробкин “Піккардійська Терція”, “Сядемо у потяг”.

мотанка_15 мотанка_17

Також організувала сюрпризний момент “Похід до музею”, до “Картинної галереї” та до залу “Ляльки”. Діти отримали поняття : лялька сучасна, сувенірна, мотанка. Маша Гринь розповіла про свою ляльку-Українку, а Влада Ковальчук про ляльку-Мотанку, яку вона разом зі своєю мамою зробили власноруч.

мотанка_58мотанка_60

“Талановиті пальчики” творять дива – клаптик тканини перетворюється на янгола. Цікава розповідь про янгола, який оберігає дитину від народження. Йому можна розповісти одкровенні секрети, він вислухає, разом помолиться і завжди підтримає і допоможе.

мотанка_76 мотанка_78мотанка_9 мотанка_8

Діти із задоволенням робили свого янгола.

мотанка_7мотанка_77

Кожна дитяча робота особлива, бо вона зроблена старанно та з любов’ю. Під час творчого натхнення дітям допомагала музика “Лялька” автор Марія Стасюк

мотанка_86 мотанка_102 мотанка_109 мотанка_110 мотанка_113 мотанка_114

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex