Ярмарок

Конкурс “Веселі нотки” в нашому садочку проходив у присутності методиста відділу освіти Бориспільського РДА Сьомак Світлани Павлівни.

1 2

На нашому ярмарку від різних товарів “очі розбігалися” та “дух перехоплювало”. Тут були різноманітні віночки та намиста, придбавши які діти середньої групи танцювали “Польку”.

11 12 13 14

А дівчата зі старшої групи придбавши віночки з червоними та білими квітками затанцювали танок “Веселі віночки”.

17 18 19 20 21 22

А який чарівний, сонячний промінчик придбала собі на ярмарку Валерія з молодшої групи. Вона дуже зраділа покупці і заспівала пісню “Подарунок”

3 4

Що казати про всі товари. Бачили б ви ляльок: великі, малі, сучасні, гарно вдягнені – які тільки душа забажає… Але Софія з середньої групи вибрала для себе найкращу – Ляльку-україночку, ще й заспівала “Пісню про ляльку”.

9 10

А ви коли-небудь купували на ярмарку пісні. Варі та Володі зі старшої групи дісталася найвеселіша: “Живе на світі пісенька”, від якої й нам і вам (якби почули) захотілося танцювати.

15 16

Та найважливішою покупкою для Курочки-Чубарочки стали яйця: біленькі, чистенькі, ніби полаковані. А які курчата з них вилупились!!! Це треба бачити власними очима!

5 6 7 8

Тож завітайте до нас і ви переконаєтесь, наш ярмарок – особливий!

23

 

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex